Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektromonter / Elektryk instalacji elektrycznych
P.W. Elnow mgr inż. Bartosz Nowak
Bydgoszcz
44 dni temu

Ogłoszenie numer: 4534001, z dnia 2021-05-10

Prężnie rozwijająca się firma, świadcząca profesjonalne usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz dostaw i montażu urządzeń rozdzielczych dla sektorów budownictwa, przemysłu i energetyki zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Montaż tras kablowych
  • Montaż oświetlenia
  • Układanie kabli i przewodów
  • Montaż gniazd i łączników
  • Podłączanie rozdzielnic elektrycznych
  • Instalowanie systemów BMS, DALI
  • Wykonywanie stacji transformatorowych
  • Wykonywanie instalacji odgromowych
  • Wykonywanie sieci energetycznych nN i sN

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków budowlanych
  • Doświadczenia
  • Znajomość materiałów elektrotechnicznych
  • Zmysł techniczny
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia od producentów
  • Dobrą atmosferę w pracy