Elektromonter urządzeń elektrycznych

DB Cargo Polska S.A.

Rybnik

12 godz. temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w obszarze Utrzymania Taboru Kolejowego.

Obowiązki:
  • Konserwacja i naprawy urządzeń elektrycznych
  • Odczytywanie schematów ideowych urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w układach i urządzeniach elektrycznych
Kwalifikacje:
  • Wykształcenie min. zawodowe o specjalności elektrycznej
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj

DB Cargo jest jedynym dostawcą usług transportu kolejowego, który daje możliwość zaistnienia na rynkach całego kontynentu, w oparciu o europejską sieć produkcyjną.

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy a od 2013 roku, również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

DB Cargo Polska S.A. powstała w 2009 roku w wyniku przejęcia i połączenia małych oraz średnich firm, głównie z sektora usług przewozu węgla. Jeszcze do maja 2016 roku oficjalna nazwa spółki brzmiała DB Schenker Rail Polska, obecnie jest to DB Cargo Polska.

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter