Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

EMITER Sp.J.
Straszyn
praca stacjonarna
4786 dni temu

Ogłoszenie numer: 147007, z dnia 2011-05-09

Firma EMITER należy do liderów w produkcji i sprzedaży złącz i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z materiału termoutwardzalnego. EMITER dostarcza kompletne rozwiązania dla klientów we wszystkich segmentach: projektantom, instalatorom, oraz przedsiębiorstwom i zakładom energetycznym.

Aktualnie do naszego oddziału w Straszynie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Straszyn

Opis stanowiska

  • Budowa,montaż i wyposażenie rozdzielnic elektrycznych: budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.
  • Realizacja zamówień wg. dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne-elektryczne.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność za wykonane produkty.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Pracę w rozwijającym się oddziale.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania.