Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromonter

Kolbud Sp. z o.o.

Bydgoszcz

7 godz. temu

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż bram i urządzeń przeładunkowych. Do głównych obowiązków należeć będzie elektryczne uruchamianie produktów z oferty Kolbudu, www.kolbud.pl. Praca obejmować będzie obszar całej Polski.

Wymagania:
  • wykształcenie (zawodowe, techniczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku "elektryk",
  • uprawnienia elektryczne,
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków/schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki współpracy
  • narzędzia pracy (samochód służbowy,tel. komórkowy),
  • szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

lub bezpośrednio na adres mailowy:

kadry@kolbud.pl

Prosimy w swoim CV dopisać‡ klauzulę™ ,, Wyrażam zgodę™ na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę™ KOLBUD Sp. z o.o. z siedzibą… w Bydgoszczy przy ul. Fordoń„skiej 183 ( 85-739), w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Elektromonter Praca Elektromonter

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kolbud Sp. z o.o..