Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektronik

Port Gdański EKSPLOATACJA S.A.

Gdańsk

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2402313, z dnia 2019-04-24

Główny operator przeładunkowy na terenie Portu Gdańsk w części portu wewnętrznego

Poszukuje osób na stanowisko :

Elektronik

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • utrzymanie gotowości technicznej urządzeń,
  • dokonywanie przeglądów i napraw aparatury i instalacji elektrycznej oraz układów elektronicznych urządzeń i sprzętu zmechanizowanego,
  • sprawdzanie działania urządzeń pod obciążeniem przed przekazaniem do eksploatacji.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe o kierunku elektronicznym, preferowane technik elektronik automatyk,
  • preferowane doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych,
  • preferowane uprawnienia konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydane przez UDT lub TDT,
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • brak ograniczeń zdrowotnych,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • kartę MultiSport.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (254)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2221)
Radom (172)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (93)