Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk/Elektromonter - Ślusarz/Mechanik

PUH El Professional Mariusz Maszota

Gdynia

367 dni temu

Podstawowa działalność firmy EL Professional to prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe.

 

Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe15/0,4 kV (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

 

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników (elektryków/elektromonterów, ślusarzy/mechaników) do montażu suwnic kontenerowych RTG.

Zadaniem osoby zatrudnionej będą prace elektryczne/elektroinstalacyjne lub mechaniczne/ślusarskie przy procesie montowania i budowy suwnic kontenerowych.

 

Elektryk/Elektromonter - Ślusarz/Mechanik
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
 • wykształcenie min. zawodowe elektromechaniczne, elektrotechniczne, elektryczne lub mechaniczne
 • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
 • mile widziane doświadczenie w montażu dźwigów/suwnic lub pracach elektro-monterskich
 • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych i podnośników koszowych samojezdnych
 • umiejętność pracy w zespole 
 • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Obowiązki:
 • pełny zakres montażu mechanicznego suwnic (mechaniczny montaż konstrukcji stalowych, montaż elementów ocynkowanych i ze stali nierdzewnej) – dla stanowiska ślusarz/mechanik
 • montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki, oświetlenia suwnicy – dla stanowiska elektryk/elektromonter
 • montaż urządzeń i elementów elektrycznych lub mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej
 • prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
 • praca stała na terenie portu w Gdańsku
Oferujemy:
 • umowę o pracę
 • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • możliwości rozwoju zawodowego-szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

PUH El Professional Mariusz Maszota

Podstawowa działalność firmy EL Professional to prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe15/0,4 kV (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik 
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik