Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk/Konserwator Budynku i Urządzeń Chłodniczych

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Warmińsko-mazurskie

852 dni temu

Praca w Anglii! Dla firmy, która jest światowym liderem w przemyśle spożywczym,oferującym produkty zapewniające spójność jakości, smaku i wyglądu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: UKKBUC/01/2016

Zakres obowiązków:
  • Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, między innymi urządzeń chłodniczych i instalacji klimatyzacyjnej w firmie
  • Identyfikacja usterek
  • Aktywne angażowanie się w rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca w systemie 2-zmianowym, również w soboty i niedziele
Wymagania:
  • Wykształcenie z zakresu elektryki
  • Wymagana relokacja do Anglii
  • Doświadczenie w pracy z amoniakalnymi urządzeniami chłodniczymi oraz z instalacjami klimatyzacyjnymi
  • Ważne uprawnienia SEP do 1kV
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim)
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (34 tys.GBP rocznie)
  • Stałą pracę w stabilnej firmie
  • Pomoc w trakcie relokacji (zapewnienie pomocy w poszukiwaniu mieszkania + bonus mieszkaniowy)
  • Rozwój poprzez system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk