Elektryk Utrzymania Ruchu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Żory

24 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, działającej dla przemysłu motoryzacyjnego :

Miejsce pracy: Żory
Nr ref.: EUT/AT/K
Zadania:
  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie,
  • bieżące przeglądy, konserwacja i naprawa maszyn oraz instalacji,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie modyfikacji w układzie sterowania maszyn,
  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji,
  • doświadczenie w pracy elektryka UR w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami SIEMENS serii S5, S7, Allen Bradley (min. znajomość obsługi i diagnostyki),
  • znajomość podstaw budowy i działania układów sterowania silnikami takich firm jak SEW, SIEMENS, Bosch-Rexroth, Allen Badley,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe i suwnicowe z poziomu roboczego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, terminowość.
Nasza oferta:
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • praca w systemie zmianowym,
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe,
  • dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe,
  • umowę o pracę.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Rekrutują z Praca.pl