Elektryk w Dziale Technicznym

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

1 dzień temu

Klient IPK rekrutacja i doradztwo HR - dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z siedzibą w centrum Gdańska firma poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie przeglądów, remontów, aktywne diagnozowanie, usuwanie awarii maszyn, urządzeń, sieci elektroenergetycznej
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych oraz podłączanie nowych rozdzielni, maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego
  • Konserwowanie stacji nn i SN
  • Współpraca z pracownikami zespołu utrzymania ruchu i produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie: kierunkowe zawodowe lub średnie
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Praktyczna wiedza z zakresu instalacji elektrycznych i sterowania maszyn oraz urządzeń
  • Uprawnienia: Grupa I (SEP) 1 kV E (mile widziane 15 kV E, D)
  • Mile widziane uprawnienia pomiarowe
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Rzetelności i dbałości o szczegóły
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Benefity pracownicze - opieka medyczna, Karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk