Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk zakładowy / przemysłowy

R+S solutions Holding AG

Lubuskie

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2440173, z dnia 2019-05-20

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec.

Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej.

Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w najróżniejszych branżach.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych;
  • Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie;
  • Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych.

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny;
  • Wykształcenie kierunkowe jako Elektryk;
  • Doświadczenie zawodowe;
  • Świadectwo ukończenia szkoły;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu;
  • Długoterminowa praca w jednym miejscu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00- 16,00 €/h Brutto;
  • Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;
  • Dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto;
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu;
  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy;
  • Premie za brak dni chorobowych (kwartalne, półroczne, roczne);
  • Płatny urlop 24 – 30 dni w roku;
  • Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony od 200€;
  • Premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150€;
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld;
  • Opieka koordynatora polskojęzycznego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (62)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (159)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2149)
Radom (185)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (90)