Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – rodzinnej firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników.

Do naszego zespołu poszukujemy  osoby na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Jawornik

Główne zadania to:
  • Wykonywanie konserwacji, napraw, remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pomocniczych
  • Dokonywanie przeglądu maszyn, regulacja taśm, bieżąca regulacja parametrów maszyn i urządzeń, regulacja i przezbrajanie automatów pakujących i węzłów pakujących
  • Wykonywanie różnych robót ślusarskich na urządzeniach i maszynach warsztatowych wg posiadanych uprawnień
  • Raportowanie następnej zmianie o zaistniałych awariach, koniecznych działaniach, odbieranie raportu z poprzedniej zmiany, raportowanie przebiegu zmiany
  • Obsługa magazynu części zamiennych
Nasze oczekiwania to:
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako elektryk/automatyk/elektronik
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP (zgodnie z właściwym świadectwem kwalifikacji grupy I, II, III) w zakresie eksploatacji
  • Wiedza praktyczna w pracy z urządzeniami pod napięciem, umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych tj. elektronarzędzia, wiertarki, szlifierki, gilotyny, giętarki itp.
  • Mile widziana podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych I P oraz uprawnienia do obsługi dźwigu towarowo - osobowego I D
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie rodzinnej z  tradycjami od ponad 125 lat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, ofertę ubezpieczenia grupowego
  • Zniżkę pracowniczą na wyroby firmowe.
Administratorem danych jest Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Skawina 32-050, Pilsudskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (46)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (991)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2143)
Radom (189)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (83)