Firma Sabaj-System powstała w 1965 r. jako zakład produkujący narzędzia tłocząco-wykrawające. Nasza pierwsza lokalizacja mieściła się w tzw. zagłębiu producentów, jakimi były wówczas Świątniki Górne, słynące z produkcji wyrobów metalowych, m.in. kłódek i kluczy.

Kolejne lata to szybki rozwój firmy oraz wdrażanie nowych narzędzi i technologii. W 1998 r. wprowadziliśmy normę zarządzania produkcją i jakością ISO 9001. W 2001 r., na gruncie wieloletniego doświadczenia, powiększyliśmy swoje możliwości. Konieczne było przeniesienie działalności do większej hali – byłej fabryki domów FADOM przy ul. Domagały na krakowskich Rybitwach.

Nowe a zarazem większe miejsce pracy pozwoliło na wydajniejszą produkcję asortymentu teleinformatycznego i elektrotechnicznego. Rozwinęliśmy swoje możliwości w zakresie produkcji obudów hermetycznych oraz rozdzielnic, także tych nietypowych.

Firma posiada w swojej ofercie:

  • Rozdzielnice niskiego napięcia z blachy stalowej, nierdzewnej i tworzyw sztucznych
  • Systemy sterownicze i teletransmisyjne
  • Szafy teleinformatyczne
  • Zabudowę mieszkaniową
  • Zaawansowane technologie wykrawania laserowego
  • Kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach

Blisko 50-letnia tradycja i doświadczenie firmy Sabaj-System pozwalają skutecznie wykorzystać najnowsze technologie. Jest to ważne także ze względu na realizacje niestandardowych zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Własny park technologiczny i zaplecze laboratoryjne dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług i produktów oraz zapewniają nowoczesną i efektywną technologię realizacji nawet najtrudniejszych zamówień. Potwierdzeniem walorów produktów i usług firmy Sabaj-System jest uznanie, jakie zdobyły na wymagających rynkach Europy (Litwa, Łotwa, Rosja, Ukraina, Szwecja) i Stanów Zjednoczonych.

Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w sektorze budownictwa publicznego i przemysłowego. Gwarancją wysokiej jakości i niezawodności oferowanych produktów i usług są zdobyte certyfikaty: BBJ – Biura Badawczego ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz ISO 9001:2008.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy

5

aktualnych ofert pracy

SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o.

ul. Mariana Domagały 15

30-841 Kraków