Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

Promeco S.A.

Gościcino

33 dni temu

Elektryk
Miejsce pracy: Gościcino
Obowiązki:
  • Montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych w oparciu o dokumentację techniczną, schematy elektryczne i listy połączeń
  • Montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi.
  • Wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe.
  • Wykonywanie połączeń sterowniczych oraz wysokoprądowych (kable o dużych przekrojach)
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (profil elektryczny)
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji szaf elektrycznych/ możliwość przyuczenia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Podstawowa znajomość aparatów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk