W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.

Aktualne oferty pracy

  • Serwisant / Monter Instalacji Chłodniczych

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Katowice    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze; współpraca z innymi działami firmy; dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji; raportowanie prac serwisowych; Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku;...
  • Specjalista ds. kluczowych klientów

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa, Śródmieście    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i koordynacja obsługi concierge kluczowych Klientów firmy w sektorze utrzymania czystości; Zarządzanie kontraktami w systemie SAP; Sprzedaż dodatkowych usług obsługiwanym kontraktom; Prowadzenie systemu rejestracji i rozliczeń zamówień; Przygotowywanie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

17

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Twarda 18

00-105 Warszawa