Dzienne Centrum Aktywności jest jednostką organizacyjną Ośrodka Farma Życia - pierwszego w Polsce miejsca całodobowego pobytu, pracy, terapii i rehabilitacji dla osób dorosłych w spektrum autyzmu. Osoby je tworzące starają się budować świat przyjazny, wspierający, tolerancyjny i akceptujący różnorodność osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Prowadząca Farmę Życia Fundacja Wspólnota Nadziei to miejsce tworzone przez ludzi wrażliwych, odpowiedzialnych, szanujących innych i profesjonalnych, dla których każdy dzień pracy jest źródłem satysfakcji. Aby zadbać o naszych pracowników proponujemy regularne szkolenia i konsultacje ze specjalistami ds. autyzmu. Nowym pracownikom proponujemy wdrożenie stanowiskowe przez doświadczony personel oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy. U kandydatów na pracowników cenimy przede wszystkim predyspozycje, cechy osobowościowe i motywację do pracy, a w dalszej kolejności doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Innymi słowy: Wszystkiego Cię nauczymy!

Aktualne oferty pracy

Firma Fundacja Wspólnota Nadziei nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Asystentka / Asystent Zarządu

    Stowarzyszenie SIEMACHA   Kraków, ul. Długa 42    praca stacjonarna   dziś wygasa
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: obsługa sekretariatu, zapewnianie sprawnej komunikacji zewnętrznej stowarzyszenia, dbałość o właściwy obieg dokumentów w biurach stowarzyszenia, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu i kontrola terminów toczących się spraw, przygotowywanie projektów pism, dokonywanie...
  • Fundraiser / Fundraiserka

    Greenpeace Polska   Kraków    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid
    6 dni
    Twój zakres obowiązków pozyskiwanie osób darczyńskich na ulicach polskich miast, czyli przekonywanie osób do zgody na regularne wsparcie finansowe Fundacji Greenpeace Polska przeprowadzanie rozmów na temat naszych kampanii; aktywna praca na rzecz budowania zielonego ruchu opartego na ludziach;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Fundacja Wspólnota Nadziei

Więckowice k. Krakowa, ul. Ogrodowa 17

32-082 Bolechowice