Jako VGL Solid Group działaliśmy na rynku ponad 22 lata. Teraz po połączeniu z Ligentią JESTEŚMY CZĘŚCIĄ LIGENTIA GROUP globalnego dostawcy technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Dysponuje systemem Ligentix, dzięki któremu klienci uzyskują dostęp do informacji i rozwiązań, które dają pełen przegląd łańcucha dostaw (od fabryki producenta do miejsca dostawy w kraju przeznaczenia).

Jedną z kluczowych przewag firmy Ligentia jest jej zdolność do łączenia technologii i ludzi. Dzięki tej umiejętności powstają unikatowe i dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania. Jesteśmy zespołem ponad 1300 ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw – pracujemy w 30 lokalizacjach na całym świecie zapewniając najwyższą jakość usług w Europie, Azji, Oceanii i Ameryce Północnej.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. magazynowych

    Ligentia Poland Sp. z o.o.   Gdańsk, Kokoszki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 6 200 zł brutto/mies.
    1 dni
    GŁÓWNE ZADANIA: Obsługa programu magazynowego - Mile widziane doświadczenie WMS – PASS (program do prowadzenia ewidencji towarów), Prowadzenie ewidencji celnej – Mile widziane programy HUZAR, kontakt z Agencjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, Nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych....
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Ligentia Poland Sp. z o.o.

Zwycięstwa 237/7

81-521 Gdynia