Automatyk

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza

6 dni temu

Szukamy absolwentów szkół technicznych z niewielkim, jak i z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – pasjonatów automatyki, zainteresowanych pracą w godnym polecenia, dużym zakładzie produkcyjnym, będącym jednym z oddziałów międzynarodowej struktury. Zachęcamy do rozmowy telefonicznej, podczas której opowiemy więcej o ofercie i firmie dla której przeprowadzamy wstępne etapy rekrutacji.

Automatyk
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: 3868PR
Główne zadania:
  • konserwacja, naprawa i usprawnianie maszyn i urządzeń automatyki,
  • udział w projektach optymalizacji i usprawniania maszyn,
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych urządzeń,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • nadzorowanie powierzonych zadań,
  • sporządzanie raportów.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika, elektronika, elektryka),
  • doświadczenie z zakresu automatyki, dobrze widziane z zakładu produkcyjnego,
  • wiedza z zakresu budowy i sterowania maszyn,
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • wiedza z zakresu działania i modyfikowania sterowników PLC,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Firma oferuje:
  • dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku,poznawanie nowoczesnych technologii,
  • dostęp do specjalistycznego sprzętu i pracę na wysoce zaawansowanym technologicznie parku maszynowym,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze,
  • liczne benefity wzbogacające ofertę finansową,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o dużym doświadczeniu,
  • stałe godziny pracy.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator