Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Eco-team Sp. z o.o. Sp.k.
Częstochowa
praca stacjonarna
1600 dni temu
Miejsce pracy: Częstochowa

Firma Eco-Team specjalizująca się w branży energii odnawialnej poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Dyrektor Zarządzający.

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za całość operacji od tworzenia strategii, wdrożenia, egzekucję, rozwój biznesu,
  • Kreowanie krótko i długoterminowej strategii rozwoju firmy,
  • Zarządzanie operacjami, inwestycjami, analizami finansowymi, marketingiem oraz rozwojem biznesu,
  • Zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wybranych działów w firmie,
  • Budowa, zarządzanie i rozwijanie kompetencji pozostałych członków zespołu,
  • Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych rozwiązań rynkowych,
  • Stałe usprawnianie procesów organizacyjnych, systemów zarządzania organizacją i pracą w poszczególnych działach ukierunkowaną na poprawę efektywności,
  • Raportowanie do Zarządu firmy.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania,
  • Doświadczenie w rozwijaniu projektów od fazy start up,
  • Umiejętności przywódcze i doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie projektów,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora operacyjnego, zarządzającego lub podobnym,
  • Samodzielność, umiejętność strategicznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji,
  • Przedsiębiorczość,
  • Ukierunkowanie na cel.
Oferujemy:
  • Nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosferę w pracy.
Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).