Swipe left or right
to go to next or previous job

Elektryk / Elektromonter

BRASCO Recruitment Ltd

Świętokrzyskie

28 days ago

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond, Zwolle, Holandia
Nr referencyjny: EL-NL/0318/JE

Obowiązki:
  • konserwacja instalacji elektrycznych;
  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;
  • budowa i montaż szaf sterowniczych;
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.
Oferujemy:
  • umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): 12,70 - 13,30 EUR/h ;
  • zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.;
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • uprawnienia SEP;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • Mile widziane Certyfikat VCA/SCC oraz numer SOFFI, bądź gotowość do zdania VCA na miejscu w Holandii - klient pokrywa koszt!

Get to know the position: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Job Elektryk