Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Produktu / Inżynier Procesu

TRIDON CLAMP PRODUCTS

Kudowa-Zdrój

6 dni temu

Tridon Clamp Products to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży elementów złącznych. Posiada swoje siedziby w USA, Chinach, Indiach a teraz również w Europie. Zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym Świecie. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo ciekawej, ambitnej i szybko rozwijającej się firmie. Zatrudnionych pracowników obejmuje atrakcyjnym pakietem zdrowotnym, sportowym, szkoleniowym oraz premiowym.

Wszystkich zainteresowanych, wykwalifikowanych pracowników, którzy szukaja spokoju i pracy w miłej atmosferze - zapraszamy do Kudowy Zdrój – przyjedź, pracuj i odpoczywaj z nami w Kudowie.

Twój amerykański sen może się spełnić!

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową parku maszynowego w europejskim oddziale w Kudowie Zdroju (woj. dolnośląskie) firma Tridon poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów (opaski zaciskowe)
  • Projektowanie i wdrażanie nowych narzędzi
  • Wdrażanie i testowanie nowych koncepcji produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy
  • Prowadzenie i wspieranie globalnych projektów ulepszania oferty produktowej
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej i nie tylko
  • Wprowadzanie zmian i modernizacji w istniejących konstrukcjach
  • Wprowadzanie zmian technologicznych
  • Udoskonalanie istniejących produktów  i optymalizacja kosztów.
  • Zgłaszanie pomysłów rozwijających produkt

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości programów AutoCad i Excel
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności myślenia analitycznego
  • Zaangażowania i pasji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Ideal Clamp Products, Inc., is a leading global engineering solutions designer and manufacturer of stainless steel worm gear and specialty clamps for auto, heavy duty, industrial, plumbing, marine and specialty hose clamps used in a broad range of fastening and sealing applications.

Ideal Clamp Products, jest wiodącym światowym projektantem rozwiązań inżynierskich i producentem opasek ślimakowych ze stali nierdzewnej, zacisków do obejm, jak również zacisków do przewodów samochodowych, przemysłowych, hydraulicznych, morskich i specjalistycznych, stosowanych w szerokim zakresie zastosowań do mocowania i uszczelniania.

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji
Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących ...
Praca Inżynier Produkcji