Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog do Hotelu Spa

Hotel Victoria***
Wejherowo, Wejherowo, Bolszewo
praca stacjonarna
1871 dni temu

Ogłoszenie numer: 2334980, z dnia 2019-03-13

Victoria Relax & Body Center, które jest częścią Hotelu SPA Victoria znajdującego się w pobliżu centrum Wejherowa. Naszym Gościom oferujemy zarówno zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, zabiegi kosmetyczne, a także relaks w saunie lub jacuzzi. Goście indywidualni będący w podróży służbowej, rodziny z dziećmi, a także grupy turystyczne i biznesowe, znajdą tu szereg usług i zabiegów, które pozwolą w pełni zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł. www.hotelvictoria.pl

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wejherowo, Wejherowo, Bolszewo

Nr Ref.: CV SPA

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało z zastosowaniem sprzętu kosmetycznego
  • manicure, pedicure (klasyczny, hybrydowy, metodą żelową)
  • przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • wykonywanie masażu zgodnie z wyborem oferty spa

Wymagania

  • zaangażowanie
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się
  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu finansowego
  • szkolenia