Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik Maszyn Górniczych

Horyzont Doradztwo Personalne

Katowice

27 dni temu

Dla dużej i znanej firmy produkcyjnej z branży górniczej poszukujemy mechaników do serwisu maszyn
i urządzeń na terenie kopalń. Pracę wykonuje się głównie na terenie Katowic i okolicznych miast.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 3767HT
Zadania:
  • praca na zakładzie produkcyjnym i u klienta przy serwisowaniu urządzeń i maszyn górniczych na terenie kopalń,
  • docelowo przez około 8-12 dni w miesiącu praca pod ziemią, a w pozostałe dni asystowanie przy montażu maszyn na zakładzie, branie udziału w pracach przygotowawczych, testowanie w laboratorium, nauka schematów i rysunków,
  • przez okres pierwszych 3 miesięcy udział w przeszkoleniu na terenie zakładu produkcyjnego szkoleń (sporadyczne zjazdy).
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w serwisowaniu maszyn lub w firmie produkcyjnej w służbach utrzymania ruchu,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • gotowość do pracy pod ziemią,
  • prawo jazdy kat. B.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,
  • możliwość zdobycia dobrze płatnego i cenionego na rynku pracy zawodu,
  • początkowe szkolenie na terenie zakładu produkcyjnego (sporadyczne zjazdy),
  • jasna ścieżka rozwoju i awansu (pracę rozpoczyna się jako Mechanik-Serwisant, późniejszy awans na Sp. ds. Serwisu, Inżynier Serwisu – w każdym przypadku stawka godzinowa oraz dodatki wzrastają),
  • możliwość otrzymania dofinansowania do studiów,
  • wynagrodzenie, na które poza stawką godzinową, składa się szeroki pakiet dodatkowych benefitów (premia + dodatki za zjazdy pod ziemię + bony + nadgodziny + prywatna opieka medyczna + karta Multisport + Zakladowy Fundusz Świadczeń Socjalnych poszerzony o wczasy oraz kolonie dla dzieci + inne dodatki i świadczenia),
  • możliwość starania się o przejście na wcześniejsza emeryturę,
  • dla osób znających język angielski lub rosyjski możliwość kilkudniowych delegacji zagranicznych (dodatkowa opcja podważająca wynagrodzenie).
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik