Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator maszyn CNC

Trenkwalder

Tuchom

33 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom
Nr ref.: CNC/TUCH/0519
Obowiązki:
  • programowanie obrabiarek CNC,
  • odpowiedni dobór parametrów i narzędzi,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • kontrola jakości.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe/ techniczne,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn CNC,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • kursy z programowania i obsługi maszyn CNC będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę ciekawą i rozwojową,
  • możliwość wykorzystania dobytej wiedzy i umiejętności w praktyce,
  • benefity dla pracowników oraz ich rodzin.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Explore

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Get to know the position: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Job Operator CNC

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (306)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2164)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (67)