Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    21 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista agrotechnik

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
Młochów
praca stacjonarna
1419 dni temu

INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN

PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

PLANT BREEDING AND ACCLIMATIZATION INSTITUTE

NATIONAL RESEARCH INSTITUTE

tel. centrala:+(4822)7334500, fax:+(4822)7254714, e-mail: postbox@ihar.edu.pl

http://www.ihar.edu.pl, REGON 000079480, NIP 529-000-70-29, KRS 0000074008

Nr konta:PEKAO I/O Błonie, 54 1240 2164 1111 0000 3561 7204

Miejsce pracy: Młochów

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy,

zatrudni na stanowisko:

Specjalista

Instytucja:  Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy,

Oddział w Młochowie, Sekcja Administracyjno - Finansowa

Miejsce Pracy: 05-831 Młochów, ul. Platanowa 19

Termin składania ofert: 30.06.2020 r.

Link do strony: www.ihar.edu.pl w zakładce praca, e-mail do zgłoszenia ofert: mlochow@ihar.edu.pl

Kontakt: Z-ca Kierownika Oddziału ds. Administracyjnych tel. 22 729 90 27

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze-inżynier lub średnie rolnicze (z min. 3 letnim doświadczeniem)
  • Wiedza agrotechniczna oraz doświadczenie w zakresie obsługi maszyn rolniczych
  • Prawo jazdy kat. B i T
  • Odpowiedzialność , samodzielność, sumienność oraz doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia, np.: elektryczne eksploatacyjne

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i realizacja prac zespołu polowego w zakresie:
    • uprawa pola
    • pielęgnacja poletek doświadczalnych
    • składowanie w przechowalni
  • Obsługa maszyn rolniczych i urządzeń mechanicznych pomocniczych
  • Dbałość o stan techniczny i konserwację sprzętu, narzędzi pracy
  • Dozór bezpośredni nad infrastrukturą techniczną Oddziału

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Stabilne zatrudnienie w godzinach 7.00 – 15.00
  • Karty MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Wynajęcie mieszkania służbowego

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kopia dokumentu potwierdzającego poziom wykształcenia.