Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Praca.pl Praca Małopolskie Balice Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Balice
Specjalista ds. inwestycji, remontów i nadzoru nad eksploatacją obiektów

MPL Services Sp. z o.o.
Balice
praca stacjonarna
1856 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385140, z dnia 2019-04-08

MPL Services sp. z o. o. – spółka, która na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice świadczy usługi gastronomiczne i handlowe, usługi porządkowe w obiektach terminalowych, prowadząca obsługę parkingów i tarasu widokowego oraz przewóz osób i bagażu, w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do składania ofert stałej współpracy w poniższym zakresie:

Miejsce pracy: Balice

Opis stanowiska

  • samodzielna realizacja całości procesów z zakresu inwestycji i remontów (gastronomia, parkingi) zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • nadzór jakości i terminowości realizowanych robót inwestycyjnych, remontowych i konserwacyjnych
  • zarządzanie projektami od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu rzeczowo-finansowego aż do końcowego rozliczenia projektu
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej
  • analiza dokumentacji technicznej
  • wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót
  • udział w przygotowaniu umów oraz przetargów
  • współpraca oraz nadzór nad pracami
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • doświadczenie minimum 10 lat w realizacji inwestycji
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • znajomość programów komputerowych Auto CAD, pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • dogodną formę umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas świadczenia usług
  • stabilne warunki
  • interesującą i pełną wyzwań współpracę z firmą o dużym potencjale rozwojowym
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • wykonywanie usług wyłącznie na terenie Balic, Krakowa i Zabierzowa