Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Żabka Polska Sp. z o.o.

Nadarzyn

20 days ago

Miejsce pracy: Nadarzyn

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • odpowiedzialność za kontrolę jakości produktów podczas przyjęcia oraz w trakcie magazynowania
  • współodpowiedzialność za kontrolę warunków magazynowania
  • odpowiedzialność za zgodność z systemem ISO 22000 oraz ISO 14001 (w tym nadzór nad dokumentacją, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań systemu)
  • odpowiedzialność za przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP i wymagań wewnętrznych
  • odpowiedzialność za przeprowadzanie i raportowanie audytów dostawców i jednostek handlowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (umowa na czas określony)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę w pracy
Oczekujemy od Ciebie:
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenia audytorskie systemów zarządzania jakością oraz środowiskiem)
  • wykształcenia wyższego (mile widziane z zakresu technologii żywności, towaroznawstwa)
  • dobrej znajomości prawa żywnościowego
  • znajomości systemu HACCP
  • znajomości systemu ISO 22000
  • znajomości systemu ISO 14001 (mile widziane)
  • znajomości zagadnień dot. sensoryki, a także jakości i bezpieczeństwa żywności
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • zaangażowania i samodzielności
  • asertywności i komunikatywności
Oferujemy:
zabkapolska.pl

Explore

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Get to know the position: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Job Specjalista ds. Kontroli Jakości

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (63)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (134)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1985)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (63)