Swipe left or right
to go to next or previous job

Technik Mechanik - Energetyk

Mars Polska Sp. z o.o.

Sochaczew

13 days ago

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Kariera w firmie Mars oznacza wiele ekscytujących i wymagających zadań w ramach naszego zróżnicowanego biznesu. Mars to idealne miejsce tych, którzy lubią i chcą pracować w sposób unikalny, niestndardowy, odbiegający od przyjętych schematów. Tutaj uczymy się poprzez pracę, cenimy szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia. Nasza kultura organizacyjna daje Współpracownikom szansę nieustannej nauki i rozwoju, z którego mogą być dumni.

Miejsce pracy: Sochaczew
Nr ref.: 200230
Główne zadania na stanowisku:
  • Eksploatacja urządzeń, infrastruktury, budynków i terenów zewnętrznych w powierzonym obszarze Mars, przy przestrzeganiu obowiązujących w tym zakresie przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych, zarówno rutynowych/planowanych jak i wynikających z bieżących potrzeb
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługi i napraw maszyn i urządzeń w powierzonym obszarze Mars
  • Znajomość dokumentacji technicznej niezbędnej do bezpiecznej pracy, prowadzenia przeglądów, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.
  • Wnioskowanie działań mających na celu poprawienie wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i higieny w powierzonym obszarze
  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych pod kątem przyszłych potrzeb eksploatacyjnych
  • Współpraca i nadzór nad pracownikami firm kontraktorskich wykonującymi prace na obszarze Mars
  • Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń warsztatowych
  • Obsługa istniejących w Mars systemów wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu
  • Czynny udział i wsparcie procesu FMOS
  • Wyszukiwanie i podejmowanie działań mających na celu poprawienie wydajności, bezpieczeństwa i higieny
Profil kandydata:
  • Znajomość procesów technologicznych występujących w obszarze odpowiedzialności
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność komunikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pracę w pozytywnym, zgranym zespole, nastawionym na pracę zespołową
  • Pakiet dodatkowych benefitów w postaci m.in. ubezpieczenia na życie, opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie, pakiet oszczędnościowy, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do posiłków w kantynie a także możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Explore

Jesteśmy częścią rodzinnej firmy Mars, Inc. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założycieli oraz właścicieli firmy - rodziny Mars. Firma działa w sześciu segmentach biznesowych - Czekolady, Produktów dla Zwierząt, Dań Gotowych, Napojów, Symbioscience oraz Segmencie Gum do Żucia i Słodyczy Cukrowych. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę kategorii: słodycze, lody, dania gotowe, przystawki, żywność ekologiczna, napoje, jedzenie dla zwierząt, produkty dla zwierząt oraz, po połączeniu z firmą Wrigley, gumy i produkty cukrowe.

Get to know the position: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Job Technik Utrzymania Obiektu

You are applying for the position of

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2131)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)