Swipe left or right
to go to next or previous job

Technolog (obróbka skrawaniem)

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Rzeszów

27 days ago

Bergman Deutchland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutchand GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do projektu, realizowanego dla naszego klienta z branży lotniczej (Pratt&Whitney), kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: TNR/EJ/0918
Zadania:
  • Tworzenie i ciągłe udoskonalanie technologii naprawy silników
  • Tworzenie i aktualizowanie instrukcji napraw
  • Ustalanie i utrzymywanie standardów produkcji oraz identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności
  • Ustalanie programu naprawy dla poszczególnych komponentów
  • Aktywna współpraca z inżynierami w celu usprawnienia procesu projektowania
  • Prowadzenie i rozwój pracy standardowej dot. dokumentacji technicznej napraw
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki i budowy maszyn, lotnictwa lub podobnej
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Technologa w zakresie obróbki mechanicznej
  • Mile widziana znajomość metodologii badań NDT
  • Znajomość programu AutoCAD, Unigraphics lub Catia
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz pracy na rysunku technicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do pracy w Rzeszowie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres minimum roku z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej w Rzeszowie Pratt&Whitney
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczeni grupowe, prywatna opieka medyczna Luxmed, karta sportowa, dofinansowanie wczasów i okularów)
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Get to know the position: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Job Technolog