Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

LUX MED Sp. z o.o.

Gdańsk

33 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk

Carolina Medical Center to klinika ortopedii, chirurgii kręgosłupa, rehabilitacji i medycyny sportowej, w której od ponad 20 lat świadczymy usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Możliwość rozwoju naukowego.

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie znajomość języków obcych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Zadania:
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • Instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • Prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • Informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • Współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Benefity:

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.