Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fizjoterapeuta

Medicover sp. z o.o.

Gdańsk

4 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk

Centrum Medicover Grunwaldzka

Al. Grunwaldzka 472A

Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe
  • masz doświadczenie w poradnictwie pacjentom
  • jesteś komunikatywny i otwarty na kontakt z pacjentami
  • poszukujesz pracy dodatkowej
Nasza oferta w pigułce:
  • współpraca w wymiarze około 1/4 etatu lub więcej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontraktu gospodarczego
  • elastyczny grafik, praca głównie w soboty
  • wsparcie przełożonego i zespołu
  • przejrzysty zakres obowiązków
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety)
  • praca w zespole, w którym aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę w Poradni Bólu Pleców, Układu Ruchu
  • indywidualną opiekę nad Pacjentem
  • prowadzenie samodzielnych porad i instruktaży
  • nadzór na dokumentacją medyczną Pacjenta

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwonią pod nr 692 857 012.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny

Poznaj stanowisko: Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta jest to osoba, która zajmuje się usprawnianiem pacjentów. Do zadań fizjoterapeuty należy: przygotowanie i wykonanie zabiegów w celu eliminowania pewnych chorób i dolegliwości oraz zapobieganie ich nawrotom lub postępowi u pacjenta. Fizjoterapia to duży dział rehabilitacji, na który składają się: kinezyterapia (terapia ruchem), fizykoterapia (terapia czynnikami fizycznymi - energią ...
Fizjoterapeuta Praca Fizjoterapeuta

Aplikujesz na ogłoszenie