Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

4 dni temu

Florysta
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0438
OBOWIĄZKI:
wykonywanie kompozycji florystycznych głównie z zakresu florystyki funeralnej (pogrzebowej)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

św. Antoniego 41, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Doradca klienta
44-724-68-64

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

bez skierowania

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Poznaj stanowisko: Florysta
Zadaniem florysty, zwanym inaczej także bukieciarzem, jest układanie kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych, przeznaczonych dla klientów indywidualnych a także znajdujących zastosowanie w aranżacji wnętrz i oprawie uroczystości i wydarzeń różnego rodzaju. Florysta układa klasyczne bukiety o niewielkich rozmiarach, sprzedawanych bezpośrednio w salonie lub kwiaciarni, lecz wykonuje także duże wieńce i inne kompozycje ...
Praca Florysta