Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer (ReactJS)

LPP S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
1576 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved
  • Realny wpływ na wygląd stron internetowych Reserved, Cropp, House, Mohito czy Sinsay
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów
  • Udział w wyborze technologii frontendowych

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych - min. 2 lata
  • Charakteryzuje się bardzo dobrą znajomością JavaScript
  • Posiada praktyczną znajomość OOP w Javascript / ES6
  • W stopniu podstawowym zna GIT, Linux
  • Posiada praktyczną znajomość narzędzi do budowania takich jak Webpack
  • Mile widziane: posiada praktyczną znajomość ReactJS, Redux, Vue.js

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego) lub współpracę b2b
  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Możliwość współtworzenia jednej z największych platform e-commercowych w Polsce
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w LPP Team - naszej firmowej drużynie sportowej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).