Fryzjer-stylista k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa

7 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03452
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie - modelowanie - koloryzacja - obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie fryzjerskie, umiejętność strzyżenia, koloryzacji, modelowania, co najmnije 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego. Obowiązki: - strzyżenie - modelowanie - koloryzacja - obsługa klienta *Praca w godzinach 8:00-21:00 (według określonego grafiku)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacja-Zielona Linia
22 391 13 18, 22 391 14 33

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy