Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Marianów
praca stacjonarna
za 2 dni wygasa12 dni temu
Fryzjer
Miejsce pracy: Marianów
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
wykonywanie fryzur męskich, damskich, strzyżenie, farbowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Marianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Komunalna 8a, 05-250 Radzymin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Marlena Skłodowska
227869277

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie do pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie