General Accountant / Księgowy / Księgowa / Head of Accounting
Recruit Europe
Kraków, Liszki (pow. krakowski), Balice (pow. krakowski)
starszy specjalista (senior) / ekspert
rekrutacja online
4 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma Międzynarodowy Koncern (High Tech Industrial Machine) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: General Accountant Księgowy / Księgowa - Head of Accounting

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 4~5 letnie doświadczenie w dziale księgowości oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Miejsce pracy: Kraków, Liszki (pow. krakowski), Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi
  • Odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i zeznań podatkowych, sprawozdań GUS i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżące uzgadnianie i analiza kont księgowych zapewniające ich prawidłowość
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji podatkowej i statystycznej
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych
  • Koordynacja pracy działu księgowości
  • Kontrola zapisów księgowych, korekta VAT naliczonego
  • Wysyłka deklaracji VAT-7, VAT-UE
Wymagania:
  • Minimum 4~5 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Księgowości
  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz prawa handlowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Rzetelność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywna (minimum B2) znajomość języka angielskiego

We kindly inform you that we will be contacting only selected candidates.
If you are interested, please send your application using the APPLY NOW button.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!