Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Główna Księgowa / Główny Księgowy

Sunny Day Sp z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4727 dni temu

Sunny Day Sp. z o.o. jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w selekcji i rekrutacji pracowników stałych oraz tymczasowych. Współpracujemy na szeroką skalę z firmami z Polski oraz z zagranicy. Posiadamy również, duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń, poparte sukcesami oraz satysfakcją naszych dotychczasowych Klientów.

Sunny Day Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z numerem 4627.

Dla naszego Klienta, z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: KNP/06/2011

Zadania:
  • Prowadzenie Biura Rachunkowego,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym przepływów),
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP,
  • Organizacja pracy biura,
  • Nadzór nad osobami podległymi (4 pracowników).
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • (min. 5 lat w spółkach podlegających badaniu przez biegłych rewidentów),
  • Wykształcenie wyższe magisterskie – Finanse i Rachunkowość,
  • Licencja Ministra Finansów na prowadzenie Biura Rachunkowego,
  • Znajomość prawa podatkowego i gospodarczego,
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność
Wymagane dokumenty:
  • Świadectwa, dyplomy ukończenia studiów,
  • Referencje z poprzednich miejsc pracy,
  • Licencja Ministra Finansów,
  • Zaświadczenia o ukończeniu kursów
Oferujemy:
  • Pracę w znanej i renomowanej firmie,
  • Korzystne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Umowę cywilno-prawną,
  • Pracę 5,6 dni w tygodniu w trybie 8 godzinnym,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)