Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Główny Księgowy

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Gdańsk
praca stacjonarna
5622 dni temu

Ogłoszenie numer: 53254, z dnia 2008-12-12

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierskie oraz specjalistyczne. Dla naszego klienta z branży energetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: GK/JKM

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za: -prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi - przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby GUS, NBP - przygotowywanie raportów finansowych według standardów grupowych - rozliczanie kosztów produkcji - współpraca z bankami, audytorami i innymi instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu ekonomia, finanse, rachunkowość - przynajmniej 5-letnie doświadczenie w księgowości,( co najmniej 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego ) - doświadczenie w pracy w księgowości w firmie produkcyjnej -bardzo dobra znajomość języka angielskiego -doskonała znajomość ustawę o rachunkowości, przepisy podatkowe oraz Międzynarodowe Standardy Rachunkowości - znajomość program SAP

Oferujemy

- Umowę o pracę w międzynarodowej firmie - Prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Atrakcyjne wynagrodzenie - Duże możliwości rozwoju zawodowego - Interesującą i odpowiedzialną pracę