Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
Główny Magazynier / Brygadzista

BALTIC UNITED
Reda
praca stacjonarna
5768 dni temu

Ogłoszenie numer: 47586, z dnia 2008-08-06

handel/usługi

Miejsce pracy: Reda

Opis stanowiska

    Głównym zadaniem wskazanej osoby jest utrzymanie właściwego ładu magazynowego oraz zapewnienie sprawnego obrotu towaru w chłodni.
Ponadto osoba na ww stanowisku:
  • wystawia dokumenty związane z obrotem towarowym;
  • odpowiada za zabezpieczenie i utrzymanie jakości składowanego towaru;
  • uczestniczy i kieruje rozładunkiem i załadunkiem towaru;
  • nadzoruje bieżące czynności związane z konfekcjonowaniem i właściwym oznaczaniem towaru;
  • kieruje zespołem pracowników w zakresie wymienionym wyżej.

Wymagania

  • wysoka motywacja do pracy
  • preferowane doświadczenie w kierowaniu produkcją lub pracą w magazynie
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę
  • stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole