Najnowsze oferty pracy

  • Technolog / Konstruktor

    Morad Sp. z o.o.   Tuchom    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    opracowywanie nowych konstrukcji; modyfikacja istniejących konstrukcji; sporządzanie dokumentacji technicznej; nadzór nad przebiegiem zadań produkcyjnych;
  • Główny Architekt Projektu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    10 dni
    Obowiązki: Zarządzanie projektem na wszystkich etapach; Nadzór nad estetyką, funkcjonalnością i zgodnością z normami; Koordynacja pracy zespołu i podwykonawców; Weryfikacja dokumentacji projektowej; Realizacja projektów z założeń i terminów; Rozwiązywanie problemów i monitoring;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Główny Projektant Gdańsk
Główny projektant - Naval Architect

Sunreef Venture S. A.
Gdańsk
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
973 dni temu

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest nowa doświadczona osoba na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Co możemy Tobie zaoferować:
  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych profesjonalistów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dodatek relokacyjny
Czym będziesz się zajmował:
  • Projektowanie koncepcyjne – dobór napędu lub/i ożaglowania, określanie wstępnych założeń projektowych
  • Rysowanie planów generalnych jachtów i megajachtów w oparciu o przepisy klasyfikacyjne i administracyjne, z uwzględnieniem wyposażenia technicznego oraz wymagań stateczności
  • Obliczanie GT oraz wykonywanie wstępnych kalkulacji statecznościowych
  • Modelowanie jednostek w programach 3D, mile widziane doświadczenie w optymalizowaniu części podwodnej kadłuba
  • Współpraca z designerami podczas tworzenia nowych koncepcji jachtów – np. doradztwo odnośnie przepisów i wszelkich wymagań nautycznych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Przekazywanie instrukcji do członków zespołów innych specjalizacji zaangażowanych w projekt
  • Udział w spotkaniach z klientami, doradztwo techniczne
Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w wykonywaniu i koordynacji dokumentacji klasowej
  • Znajomość programów koniecznych do wykonania powierzonych zadań, w tym Rhinoceros 3D, Autocad
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • kreatywność oraz wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność realizacji kilku zadań pod presją czasu
  • Komunikatywność, gotowość do odpowiedzi i logicznej argumentacji podczas spotkań z klientami
  • zaangażowanie, skrupulatność i cierpliwość wykazywane podczas pracy nad materiałami trafiającymi do wymagających klientów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.