Grafik komputerowy

Gemini Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

6 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • Tworzenie materiałów graficznych będących element  istniejącej identyfikacji wizualnej marki Gemini na poziomie projektów dotyczących aptek,
  • Tworzenie materiałów ATL oraz BTL zgodnie z przyjętymi standardami przy współpracy z zespołem marketingowym,
  • Praca w oparciu o brandbook marki,
  • Przygotowanie materiałów do druku,
  • Przygotowanie wizualizacji lokali aptecznych,
  • Współpraca z różnymi działami firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator i Adobe Photoshop,
  • Umiejętność projektowania i przygotowywania materiałów do druku (DTP),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • Samodzielność, terminowość i dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku i możliwości rozwoju
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska
  • Prywatną opiekę medyczną oraz OK System
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team
Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik