Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Grafik komputerowy

Agencja Reklamowa NEXTDAY
Rybnik
praca stacjonarna
5733 dni temu

Ogłoszenie numer: 49106, z dnia 2008-09-09

Agencja Reklamowa NEXTDAY to zespół specjalistów z zakresu reklamy, marketingu i kreacji. Oferta nasza obejmuje kreowanie kampanii wizerunkowych i promocyjnych, a także projektowanie materiałów reklamowych, fotografię produktową i artystyczną oraz pełną obsługę logistyczną w zakresie produkcji, realizacji i nadzoru wszelkich przedsięwzięć marketingowych.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Art Director; Poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik komputerowy;

Wymagania

- doświadczenia w projektowaniu grafiki użytkowej, - znajomości programów Adobe Photoshop, Ilustrator, - gotowości do realizacji niekonwencjonalnych projektów, - kreatywności i otwartego umysłu, - zaangażownia, - ciekawej osobowości, - w przypadku art director'a doświadczenia w zarządzaniu pracownią graficzną;

Oferujemy

- możliwość tworzenia ciekawych i nieszablonowych projektów, - tworzenie dla znanych firm, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w młodym i prężnym zespole,