Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    5 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

Grafik - Web Designer

HTEP Polska - Sunreef Yachts
Gdańsk
praca stacjonarna
3368 dni temu

Do naszego zespołu, poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • Doskonała znajomość pakietu Adobe CS5/6, w szczególności programów Photoshop, Illustrator, InDesign;
  • Umiejętność modyfikacji gotowych stron internetowych w oparciu o technologie HTML5 / CSS3 z jednoczesną znajomością zagadnienia kompatybilności z przeglądarkami i stosowaniem rozwiązań zastępczych;
  • Mile widziana praktyczna umiejętność wykorzystywania JavaScript i jQuery w zakresie tworzenia interaktywnych rozwiązań internetowych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Kreatywność w działaniu;
  • Terminowość wykonywanych zadań;
  • Mile widziana znajomość PHP;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z branżą luksusową.
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie różnorodnych projektów graficznych realizowanych przez firmę i przygotowywanie ich do druku;
  • Stała współpraca z działem marketingu i sprzedaży
  • Dbanie o ciągły rozwój i podnoszenie Page Rank'u stron internetowych firmy (statystyki, badanie użyteczności);
  • Przygotowywanie wizytówek, projektów, materiałów reklamowych, banerów, zdjęć, reklam, albumów, prezentacji stoczni, projektów mailingów;
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Poznaj

Sunreef Venture S. A.

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.