Grafik

Laguna Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk

6 dni temu

W branży meblarskiej jesteśmy na rynku od 25-ciu lat. Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu meblowego.
Nasze produkty sprzedajmy w kraju i zagranicą, w ponad 30 krajach.
W związku z szybkim rozwojem, Firma Laguna zatrudni na stanowisko:

Grafik
Miejsce pracy:Gdańsk
Zakres obowiązków
  • Prace graficzne związane z tworzeniem technicznych instrukcji produktowych;
  • Projekt i skład nowych katalogów produktowych oraz aktualizacja obecnych;
  • Projekt materiałów graficznych na potrzeby kampanii w mediach tradycyjnych (prasa, konferencje, targi) oraz internetowych (banery, grafiki do sklepu internetowego, na stronę www, media społecznościowe)
Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej Pakietu Adobe – Indesign, Adobe 3dsmax, Illustrator CS6, Photoshop;
  • Umiejętności pracy na warstwach;
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Skrupulatności;
  • Otwartości i chęci do pracy;
  • Znajomość branży meblarskiej/technicznej będzie dodatkowym atutem.
W zamian oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę i rozwój zawodowy w stabilnej firmie, będącej liderem w swoim sektorze;
  • Umowę o pracę wraz z pakietem motywacyjnym;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Twoja aplikacja musi zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. Sp. k.

Laguna to marka nr 1 w technologii systemów do drzwi przesuwnych i składanych. Laguna produkuje systemy do drzwi przesuwnych i składanych oraz profile aluminiowe. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesną linię technologiczną do profilowania blach powlekanych i lakierowanych. Zajmujemy się również przetwórstwem tworzyw sztucznych, konstrukcją mechanizmów jezdnych i systemów wykańczania drzwi. Piętnastoletnie doświadczenie sytuuje firmę na pierwszym miejscu w tej branży. Corocznie wytwarzamy 20 milionów okuć i przerabiamy 9 milionów metrów bieżących profili, co odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na nasze produkty. Nasz dział projektowy nieprzerwanie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, wprowadzając rocznie dwa do trzech rozwiązań ze stali i aluminium oraz udoskonalaniem istniejących wyrobów w ofercie. Firma zapewnia trwałość i bezpieczeństwo produktów - od 2000 roku posiadamy certyfikat jakości ISO 9001.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik