Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec / Asystent handlowca

ICSD Philipiak Spółka Akcyjna S.K.

Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa

25 dni temu

PHILIPIAK MILANO 1967

Jesteśmy włoskim producentem najwyższej jakości naczyń do zdrowego i smacznego gotowania na parze i bez tłuszczu oraz jedną z największych firm sprzedaży bezpośredniej w Europie. Nasza fabryka mieści się w Mediolanie, centra logistyczne i dystrybucyjne w Polsce. Na organizowanych przez nas spotkaniach gościliśmy już ponad dziesięć milionów Europejczyków.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa

SZUKAMY PRACOWNIKÓW DO ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH

Jeśli dbasz o zdrowie, lubisz pracę z ludźmi i chcesz wspólnie z nami zmieniać nawyki żywieniowe Polaków – podejmij wyzwanie.

Opis stanowiska:

Prowadzenie i obsługa organizowanych przez Firmę prezentacji handlowych na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w branży sprzedaży - będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność 4 dni w tygodniu, praca na terenie całej Polski
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych oraz umiejętność prezentacji przed publicznością czy też wszelkie formy wystąpień publicznych
    PRZYJDŹ I PRZEKONAJ NAS, ŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, rzetelnej firmie sprzedaży bezpośredniej
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Cykliczne szkolenia rozwojowe podwyższające umiejętności
  • Jasną ścieżkę rozwoju w firmie
  • Pracę z inspirującymi, ambitnymi ludźmi
  • Program motywacyjny
  • Komputer służbowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. 2002, Nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec