Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Handlowiec - Doradca techniczny

Cezos S.J.
Gdynia
praca stacjonarna
4778 dni temu

Ogłoszenie numer: 142706, z dnia 2011-04-22

Firma Cezos zajmująca się produkcją i dystrybucją sprzętu oświetleniowego

opartego na diodach LED,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • bieżąca współpraca oraz rozwijanie relacji z klientami
  • rozwój i systematyczne pogłębianie rynku sprzedaży
  • organizowanie działań mających na celu zbudowanej nowej sieci odbiorców
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków
  • promocja firmy i jej produktów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub co najmniej średnie techniczne (preferowana specjalizacja: elektronika, elektryka, energetyka)
  • mile widziane doświadczenie na analogicznych stanowiskach
  • znajomość branży oświetleniowej (nie jest to jednak wymóg konieczny)
  • znajomość podstaw elektroniki będzie dodatkowym atutem
  • znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel
  • obsługa komputera i Internetu
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznym i miłym zespole