Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Gorzów
Handlowiec - Sprzedawca

Firma Handlowa TOMEK
Gorzów, Gorzów Wlkp
praca stacjonarna
6630 dni temu

Ogłoszenie numer: 18583, z dnia 2006-03-09

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim, specjalizująca się w dystrybucji towarów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i kanalizacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Gorzów, Gorzów Wlkp

Opis stanowiska

- praca w dziale sprzedaży; - kontakt bezpośredni z klientem; - kontakt pośredni z klientem (telemarketing);

Wymagania

- znajomość branży; - odpowiedzialność i dyspozycyjność; - prawo jazdy kat. B; - doświadczenie w sprzedaży;

Oferujemy

- pracę w firmie z polskim kapitałem; - atrakcyjne wynagrodzenie; - szansę pracy w stabilnej firmie; - możliwość rozwoju umiejętności; - dobrą atmosferę pracy.