Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec - złom stalowy

Scholz Polska Sp. z o.o.

Będzin

50 dni temu

Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy w dziale handlowym na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin
Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży złomowej i stalowej,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych oraz aktywne wizyty u klientów,
  • pozyskiwanie dostaw złomu,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizacja założonej strategii i celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku złomu.
Wymagania:
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów,
  • umiejętność skutecznej negocjacji,
  • znajomość specyfiki branży złomowej i stalowej,
  • znajomość wyrobów hutniczych i umiejętność klasyfikacji złomu stalowego,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • komunikatywność oraz skuteczność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. "B",
  • obsługa pakietu MS Office,
  • -minimum 2-3 lata doświadczenia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w podstawowym systemie czasu pracy,
  • doposażenie stanowiska: komputer, telefon, samochód,
  • miesięczny system wynagradzania + system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.