Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik

R+S solutions Holding AG

Warmińsko-mazurskie

144 dni temu

Ogłoszenie numer: 1887624, z dnia 2018-01-29

Grupa R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy sfokusowani na ich indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym, aby przygotować na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Dla wsparcia naszego teamu, poszukujemy:

Hydraulik

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

  • praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych
  • montaż systemów podściankowych
  • montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice) oraz grzewczych (ogrzewanie podłogowe, montowanie grzejnikow)
  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • lutowanie twarde i miękkie, ściskanie plastiku

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na montażach
  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • wynagrodzenie od 11,00 €/h Brutto w zależności od kwalifikacji
  • płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • dieta za każdy przepracowany dzień 8-10€ Netto na dzień
  • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski 70-80€ Netto za zjazd
  • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto
  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym
  • pełna opieka koordynatora polskojęzycznego przez cały czas trwania pracy
  • wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową
  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni
  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
  • premie jubileuszowe
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Poznaj

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Hydraulik Praca Hydraulik