Influencer Marketing Senior Specialist

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

2 dni temu

Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Colorland.Team to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje.

Jesteśmy organizacją technologiczną - na każdym etapie produkcji i procesu zakupowego wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów.

Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Dynamicznie się rozwijamy i systematycznie wchodzimy na nowe rynki zagraniczne.

Obecnie poszukujemy pasjonata inluencer i brand marketingu do kompleksowego prowadzenia naszych projektów.

Zakres obowiązków
  • poszukiwanie długoterminowych możliwości współpracy z influencerami, twórcami contentu i agencjami influencerskimi w Polsce i za granicą
  • wkład koncepcyjny w opracowanie systemowego podejścia i dobór odpowiednich narzędzi technologicznych w celu skalowania programu współpracy z influencerami
  • koordynowanie i regularne raportowanie działań w ramach prowadzonych kampanii
  • zarządzanie dystrybucją treści w płatnych mediach i ścisła współpraca z influencerami
  • promocja naszej wizji marki poprzez nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z influencerami i partnerami
  • bieżąca analiza trendówi i influencerów w social media w Polsce i na rynkach zagranicznych
Poszukiwane kompetencje
  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze influencer i brand marketingu reprezentujących markę w mediach społecznościowych (preferowane doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kampaniami influence marketingowymi w płatnych kanałach)
  • doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność identyfikowania, interpretowania, raportowania i komunikowania kluczowych wskaźników wydajności, a także trendów w influence marketingu
  • nastawienie na poszukiwanie innowacyjnych i skutecznych sposobów wzbudzenia zainteresowania i zaangażowania influencerów w celu skalowania programu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, skuteczność i konsekwencja w działaniu
Oferujemy
  • pracę w firmie odważnie inwestującej w nowoczesne i skuteczne rozwiązania marketingowe oraz technologie IT
  • praca w kulturze partnerstwa, współpracy, ale także ciągłego dążenia do profesjonalizmu i świadomości biznesowej
  • realny wpływ na rozwój marek B2C obecnych na wielu rynkach
  • stały rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji
  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, elastyczne godziny pracy
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy Cyfrowa Foto - Rzeszów / Zaczernie 190

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu