Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Informatyk

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku

Kluczbork

117 dni temu

Komendant Powiatowy poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Kluczbork
Ogłoszenie o naborze Nr 30292

Warunki pracy

Praca biurowa wykonywana w warunkach normalnych. Stanowisko pracy zlokalizowane na II piętrze budynku. Budynek urzędu nie posiada windy. Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, przy oświetleniu mieszanym (naturalnym i sztucznym). Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym.

Zakres zadań

  • • Obsługa systemów informatycznych dostępnych z poziomu KPP w Kluczborku ;
  • • Wprowadzanie danych do systemów Policyjnych Baz Danych (PBD) za pośrednictwem Policyjnej Sieci Transmisji Danych (PSTD) na zasadach określonych w przepisach oraz zgodnie z udzielonymi upoważnieniami;
  • • Dokonywanie w ramach przyznanych uprawnień sprawdzeń w PBD na zlecenie, uprawnionych funkcjonariuszy i zgodnie z przepisami w przedmiotowym zakresie;
  • • Obsługa urządzeń systemu łączności radiowej i przewodowej pracujących w policyjnej sieci łączności na potrzeby funkcjonariuszy wykonujących zadania służbowe;
  • • Obsługa operatorska komputerów i urządzeń końcowych zainstalowanych w komórkach organizacyjnych jednostki;
  • • Przygotowanie do pracy i konfiguracja laptopów, komputerów PC, komputerów dostępowych SSD, UKSP i innych urządzeń informatycznych
  • • Przeszkalanie funkcjonariuszy i pracowników w zakresie podstawowej obsługi sprzętów i programów;
  • • Zakładanie i konfiguracja indywidualnych oraz grupowych kont pocztowych w aktualnie eksploatowanych przez Policję systemie pocztowym,
  • • Obsługa aplikacji i programów zainstalowanych na sprzęcie komputerowym będącym na wyposażeniu KPP obsługa w zakresie technicznym utrzymania w sprawności technologicznej systemów łączności przewodowej i radiowej oraz systemów informatycznych;
  • • Pełnienie funkcji Administratora Systemów Opracowania Dokumentów Niejawnych
  • • Pełnienie funkcji Administratora Technicznego Systemu Niejawnego Policji;
  • • Pełnienie funkcji Lokalnego Administratora Technicznego i Lokalnego Administratora Stanowiska Dostępowego Krajowego systemu Informatycznego Policji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego • doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy związanej z obsługą administracyjno-biurową:
• umiejętności: obsługi komputera oraz urządzeń biurowych (kserokopiarka, faks)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • • znajomość obsługi systemów informatycznych użytkowanych w Policji,
  • • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (780)
Wałbrzych (52)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (102)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1872)
Radom (150)
Płock (55)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (70)